آمادگي كامل وزارت صنايع و معادن براي خدمات‌رساني به ستاد مركزي راهيان نور

نامه الکترونیک چاپ PDF

علي لقمان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: اقتدار و خودكفايي امروز كشور در تمام زمينه‌هاي اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي مرهون 8 سال دفاع مقدس است؛ لذا با اهتمام مسئولان كشور و بر اساس تأكيدات وزير صنايع و معادن، متناسب با توانمندي اين وزارتخانه، خدمات شايسته‌اي به كاروان‌هاي راهيان نور ارائه خواهد شد.

وي با اشاره به وظايف وزارت‌ صنايع و معادن در ستاد راهيان نور گفت: با توجه به درخواست ستاد مركزي راهيان نور، نماينده تام‌الاختياري از وزارت‌ صنايع و معادن در اين ستاد حضور دارد كه هماهنگ‌كننده ارتباطات ميان اين وزارتخانه و ستاد مركزي راهيان نور است.
مشاور فرهنگي وزير صنايع و معادن ادامه داد: در اين راستا ارائه اقامتگاه براي مهمانان ويژه در شهرك فولاد خوزستان، انعقاد قراردادهايي با ايران خودرو و سايپا براي ارائه خدمات پس از فروش به صورت ويژه براي كاروان‌هاي راهيان نور، برپايي ايستگاه صلواتي در يكي از يادمان‌هاي مناطق عملياتي و ارائه خودروهايي براي اياب و ذهاب نيروهاي ستادي راهيان نور در استان تهران و خوزستان از جمله خدماتي است كه وزارت صنايع و معادن در ستاد مركزي راهيان نور ارائه خواهد داد.
لقمان‌پور بيان داشت: يكي از برنامه‌هاي وزارت صنايع و معادن در كاروان‌هاي راهيان نور در سال جاري، ارائه بروشور و پوسترهاي نمايشگاهي در رابطه با نقش وزارت صنايع و معادن در دفاع مقدس خواهد بود.
وي اضافه كرد: بر اساس تدابير انجام شده امسال همزمان با اربعين حسيني (ع)، 160 نفر از پرسنل وزارت صنايع و معادن نيز از يادمان‌هاي مناطق عملياتي جنوب كشور بازديد خواهند كرد.

 

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir