شناور تندرو برد بلند بالگردبر شهید ناظری به‌آب‌اندازی شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از الحاق شناور تندرو برد بلند بالگردبر شهید محمد ناظری در بوشهر خبر داد و گفت: این شناور دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات است.
به گزارش پیشکسوت به نقل از خبرنگار مهر، سردار علی‌ رزمجو صبح سه‌شنبه در مراسم آب اندازی شناور تندرو برد بلند بالگردبر شهید ناظری  با اشاره به اینکه این شناور افتخاری دیگر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: این شناور جدیدترین نوع از بدنه شناورهای روز دنیا با قابلیت دریانوردی در امواج خروشان و نشست و برخواست بالگرد است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی‌ها از خود تعریف جهانی می‌کنند و ما مواجه با چنین دشمنی هستیم که علیه جمهوری اسلامی بسیج شده است و رهبری تاکید دارند که باید قدرتمند باشیم و بر دشمن غلبه داشته باشیم.

وی بیان کرد: نیروی دریایی سپاه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات در عرصه‌های مختلف دارای قابلیت‌های متعددی است و در برد اطلاعاتی و آمادگی‌های اطلاعاتی و دریانوردی و موشک در انواع مختلف و به‌ویژه برد اراده و ایمان کارکنان نیروی دریایی سپاه شاهد افزایش مستمر توانمندی هستیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ادامه داد: امروز هم در سال اقتصاد مقاومتی شاهد یکی از بزرگترین دستاورد این مجموعه هستیم؛ الحاق شناوری که طراحی و ساخت آن توسط کارشناسان و متخصصان و پاسداران حریم ولایت و امامت در همین محل به ثمر می‌رسد.

وی اضافه کرد: مجموعه سپاه و به ویژه پرسنل موسسه شهید محلاتی هم در کارنامه دوران دفاع مقدس و هم بعد از دفاع مقدس نقش بسزایی در ارتقای توان رزمی ما داشته است و با این کار یاس و نومیدی دیگر در دل دشمنان و امید و نشاط بیشتری برای دوست داران انقلب اسلامی به دست می‌آورد.

سردار رزمجو افزود: الحاق این شناور به نام شهید محمد ناظری نامگذاری شده است که بر توان بازدارندگی ایران اسلامی می‌افزاید و بر روی دستگاه‌های محاسباتی دشمنی اثر خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، از جمله مهمانان این برنامه می‌توان به سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، نماینده ولی فقیه در استان و فرماندهان نظامی و انتظامی در استان بوشهر اشاره کرد.

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir