شناخت شهدا از سوی نسل جوان یکی از ضرورت ها در کشور است

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: شناخت شهدا از سوی نسل جوان یکی از ضرورت های اصلی است و ای مهم باعث امنیت بیشتر کشور می شود. به گزارش پیشکسوت به نقل از مهر، محسن رضایی صبح امروز چهارشنبه در مراسم رونمایی از سردیس برادران شهید نمکی در سنندج، گفت: برادران شهید نمکی در اعتراض به ظلم هایی که ضد انقلاب نسبت به مردم مرتکب می شدند، به شهادت رسیدند.

وی اظهار داشت: مردم به ویژه نسل جوان باید با شناخت و آگاهی از زندگی نامه و منش و رفتار شهیدانی هم چون نمکی در راه حفظ دین و انقلاب خویش بکوشند.

وی ادامه داد: آرامش کنونی کشور ما به ویژه منطقه کردستان مرهون از خودگذشتگی و ایثار شهیدان است، لذا گرامیداشت و یاد وخاطره این عزیزان وظیفه همه ماست و همه باید در این امر مهم مشارکت و همکاری داشته باشند.

رضایی گفت: باید از سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و سایر مدیرانی که برای گرامیداشت یاد شهدا، برنامه ریزی کرده و فعالیت می کنند به راستی تقدیر و تشکر شود.

در ادامه این مراسم سردیس برادران شهید نمکی در ابتدای خیابانی به همین نام در شهر سنندج رونمایی شد و هم اکنون نیز یادواره شهدا با حضور محسن رضایی در سنندج در حال برگزار است.

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir