نیروهای تکفیری در سوریه ارتش عربستان هستند

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: تمام نیروهای تکفیری در سوریه ارتش عربستان هستند اما شکست خورده اند؛ بنابراین حضور جدید معنا ندارد.
به گزارش پیشکسوت به نقل از خبرنگار مهر، دریابان علی شمخانی در حاشیه همایش ائتلاف نخبگان علیه تروریست برای صلح عادلانه که صبح امروز در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد درخصوص احتمال حضور نیروهای عربستانی در سوریه اظهار داشت: این را یک نظامی سعودی با اما و اگر گفته است. مگر هم اکنون عربستان در سوریه حضور ندارد؟

وی ادامه داد: تمام نیروهای تکفیری در سوریه ارتش عربستان هستند اما شکست خوردند؛ بنابراین حضور جدید معنا ندارد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص تشکیل جلسات هیات نظارت بر برجام پس از اجرایی شدن برجام تصریح کرد: این جلسات تشکیل شده است.

شمخانی در پاسخ به سوالی درباره تغییر رویکرد شورای امنیت ملی پس از دیدار با مقام معظم رهبری گفت: در حقیقت مقام معظم رهبری مبتنی بر اندیشه های حضرت امام (ره) اصول هفتگانه را در ابعاد مختلف خارجی و داخلی مطرح کردند.

وی تصریح کرد: ایشان حفظ وحدت، انسجام و مبارزه با فقر و نگاه عالی به مستضعفین یک جامعه و همچنین استکبارستیزی و دفاع از مظلوم را به عنوان واژگان کلیدی بیانات حضرت امام مطرح کردند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: رهبرانقلاب خواستار این شدند که راه غلبه به دشواری ها مبتنی در مکتب امام (ره) و پیگیری مجدانه فرمایشات امام (ره) است.

شمخانی با بیان اینکه ما به عنوان نهاد عالی امنیت ملی کشور موظف هستیم خاطرنشان کرد: این مسئله را ما لمس و تجربه کرده ایم و واقعیت این است که چاره ای جز حفظ این مبانی نداریم.

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir