بارگیری اژدر زیر دریایی کلاس غدیر در خارج از اسکله نظامی

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ عملیات بارگیری اژدر زیر دریایی کلاس غدیر برای اولین بار در خارج از اسکله نظامی با موفقیت انجام شد.
به گزارش پیشکسوت به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از قرارگاه رسانه ای رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، امیر دریادار دوم سید محمود موسوی سخنگوی رزمایش در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ گفت: عملیات بارگیری اژدر زیر دریایی کلاس غدیر برای اولین بار در خارج از اسکله نظامی با موفقیت انجام شد. این عملیات پس از ارتقای سطح آموزش غواصان و کارکنان زیر سطحی نیروی دریایی ارتش در ارتباط با بکارگیری روش های نوآورانه و ابتکاری ایمن جهت بارگیری اژدرها در حداقل زمان ممکنه به منظور تسریع در اجرای عملیات رزمی، انجام شده و نتایج ارزشمندی به همراه داشته است.

وی خاطر نشان کرد: این اقدام در راستای تامین نیازمندی های یگان های زیر دریایی کلاس غدیر با پیش بینی تمهیدات لازم در کلیه بنادر صیادی و محلی در راستای آمادرسانی چابک انجام شده است.

دریادار موسوی در ادامه افزود: غواصان نیروی دریایی ارتش پس از انجام عملیات خروج از زیر دریایی در عمق دریا و با رعایت اصل استتار و اختفای کامل نسبت به انجام تخریبات زیر آبی و انهدام تاسیسات دشمن اقدام کردند.

سخنگوی رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ افزود: امداد رسانی و انجام خدمات بهداشتی و درمانی رایگان توسط تیم های سیار پزشکی و بیمارستان های صحرایی به مردم منطقه از دیگر اقدامات کارکنان نیروی دریایی ارتش در این رزمایش بوده است.

 

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir