پهپادهای ارتش آنلاین از یگان‌های هواپیمابر تصویربرداری می‌کنند

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ تصریح کرد: با وجود تمام تمهیداتی که برای امنیت یگان های هواپیمابر در منطقه اندیشیده می‌شود، پهپادهای ارتش بر فراز آنها بصورت آنلاین تمام اطلاعات را رصد می‌کنند.
به گزارش پیشکسوت به نقل از مهر، امیر دریادار دوم سیدمحمود موسوی امروز در گفتگو با بخش خبری ۱۴ شبکه اول سیما، با اشاره تصویربرداری موفقیت آمیز پهپاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس، اظهار داشت: پیش از این نیز بارها اعلام کرده ایم که تمام تحرکات و فعالیت های نیروهای فرامنطقه ای در سطح، زیرسطح و هوا تحت رصد شبانه‌روزی دلاورمردان نیروی دریایی ارتش قراردارد.

وی افزود: یکی از تجهیزاتی که برای رصد فعالیت های اهداف مختلف به صورت شبانه‌روزی به کار گرفته می شود، پرنده های هدایت‌پذیر از دور (پهپاد) است.

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ خاطرنشان کرد: با وجود تمام تمهیداتی که برای تامین امنیت یگان های هواپیمابر در منطقه اندیشیده می‌شود، پهپادهای ارتش بر فراز این یگان ها حاضر می‌شوند و به صورت غیرمحسوس تمام اطلاعات را رصد و به صورت آنلاین به مراکز فرماندهی ارسال می‌کنند.

 

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir