دولت باید اتهامات گذشته آژانس به ایران را پیگیری کند

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:دولت باید اتهاماتی را که زده شده است حتما دنبال کند. اگر شورای حکام این اتهامات را نفی می کرد مسئله متفاوت بود اما شورای حکام قطعنامه های خودش را در حقیقت لغو کرده است. به گزارش پیشکسوت به نقل از مهر، محسن رضایی در حاشیه نخستین کنگره سربازان صلح ایران که عصر امروز در مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص اظهارات غربی ها مبنی بر اینکه تست موشک عماد توسط ایران برخلاف قطعنامه بوده است، اظهار داشت: بسته شدن پرونده پی ام دی و اتهامات نظامی، یک موفقیت برای کشور ما است؛ هر چند تمام اینها اتهام بوده است.

وی افزود: تست موشک های ایران هیچ ارتباطی با موضوع هسته ای ندارد و ما برای دفاع از خود هیچ محدودیتی قاتل نیستیم.

رضایی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر این که آیا ایران وقایع ۱۲ سال گذشته را می تواند پیگیری کند، گفت: لغو قطعنامه های قبلی شورای حکام به معنای این نیست که دولت جمهوری اسلامی نباید این اتهامات را پیگیری کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: بلکه دولت جمهوری اسلامی ایران باید اتهاماتی را که زده شده است حتما دنبال کند. اگر شورای حکام این اتهامات را نفی می کرد مسئله متفاوت بود اما شورای حکام قطعنامه های خودش را در حقیقت لغو کرده است.

رضایی با بیان اینکه هنوز ابهاماتی وجود دارد، افزود: دولت باید این اتهامات را به طور کلی پیگیری کند تا اتهاماتی که در گذشته زده شده است در آینده تبدیل به مستند نشود.

 

نظرات کاربران


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir