چنگال عدالت هرگز تروریست‌ها را رها نخواهد کرد

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت: چنگال عدالت هرگز تروریست ها و حتی اشکال تغییر شکل یافته آن را رها نخواهد کرد و در هر جغرافیایی در عالم، آنان را مجازات خواهد کرد.

بیانیه ستاد کل به مناسبت ۲۲ بهمن ماه؛

چاپ PDF

پیشکسوت - ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت ۳۷ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: دستاوردها و پیامدهای منطقه‌ای و جهانی انقلاب اسلامی یک شوک راهبردی برای امریکا و نظام سلطه است.

هشدار نسبت به وقوع جنگ منطقه‌ای

چاپ PDF

پیشکسوت - محسن رضایی با ارسال مطلبی در اینستاگرام خود نسبت به اعزام ارتش عربستان به سوریه هشدار داد.

افراط گرایی و تروریسم بزرگترین تهدید امنیتی جهان است

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی افراط گرایی و تروریسم را بزرگترین تهدید امنیتی جهان امروز دانست و گفت: بزرگترین آفت در مبارزه با تروریسم، برخورد گزینشی با این پدیده شوم است.

فضای دبیرخانه شورای‌عالی امنیت باید انقلابی وحزب‌اللهی باشد

چاپ PDF

پیشکسوت - رهبرانقلاب اسلامی با تاکید براینکه باید در مقابل جریان مخالف تفکر انقلابی ایستاد، تاکید کردند: فضای دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی باید کاملاً انقلابی و حزب‌اللهی باشد.

آرامش جامعه در آستانه انتخابات باید حفظ شود

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در آستانه انتخابات آرامش جامعه باید حفظ شود و از بروز هر گونه احساسات و رفتار غیرعقلانی جلوگیری شود.

امیر سرلشگر محمد سلیمی دعوت حق را لبیک گفت

چاپ PDF

پیشکسوت - امیر سرلشگر محمد سلیمی فرمانده سابق ارتش جمهوری اسلامی ایران، بر اثر بیماری دعوت حق را لبیک گفت.

بارگیری اژدر زیر دریایی کلاس غدیر در خارج از اسکله نظامی

چاپ PDF

پیشکسوت - در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ عملیات بارگیری اژدر زیر دریایی کلاس غدیر برای اولین بار در خارج از اسکله نظامی با موفقیت انجام شد.

شلیک اژدرهای پیشرفته توسط ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش

چاپ PDF

پیشکسوت - در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، زیردریایی ها و ناوشکن های نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدر و موشک، اقتدار این نیروی راهبردی را به نمایش گذاشتند.

پهپادهای ارتش آنلاین از یگان‌های هواپیمابر تصویربرداری می‌کنند

چاپ PDF

پیشکسوت - سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ تصریح کرد: با وجود تمام تمهیداتی که برای امنیت یگان های هواپیمابر در منطقه اندیشیده می‌شود، پهپادهای ارتش بر فراز آنها بصورت آنلاین تمام اطلاعات را رصد می‌کنند.

آزمایش موفقیت‌آمیز موشک‌های کروز «نور» در آب‌های آزاد

چاپ PDF

پیشکسوت - همزمان با سومین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، با آزمایش موفقیت‌آمیز موشک‌های کروز «نور»، اقتدار موشکی نیروی دریایی راهبردی ارتش در آبهای آزاد به نمایش درآمد.

صفحه 9 از 107

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir