۵ دستاورد جدید فناورانه دفاعی رونمایی شد

چاپ PDF

پیشکسوت - دستاورد جدید دفاعی با حضور وزیر دفاع رونمایی و خط تولیدشان افتتاح شد.

شورای عالی امنیت ملی شیطنت و تاخیر در اجرای برجام را پاسخ می دهد

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر تاخیر و عقب ماندگی در اجرای برجام ناشی از طبیعت ماجرا باشد، صبر می کنیم اما شیطنت را پاسخ خواهیم داد.

بایدبه فکرانقلابی ماندن باشیم

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مهمترین موضوع امنیت ملی ایران در آینده، مشکلات اقتصادی و معیشتی است که فساد هم گریبان آن را گرفته و باید با آن بی‌رحمانه مبارزه کرد.

درخواست مقامات غنا برای استفاده از تجربیات امنیتی ایران

چاپ PDF

پیشکسوت - هماهنگ کننده ارشد امنیتی غنا در دیدرا با دبیر شورای عالی امنیت ملی خواستار استفاده از تجربیات امنیتی ایران در مقابله با تروریسم شد.

بازسازی غزه و ارتقاء توان دفاعی آن در دستور کار ایران قرار دارد

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت: بازسازی غزه و ارتقاء توان دفاعی آن در برابر حملات رژیم کودک‌کش اسرائیل، دردستور کار ایران قرار دارد.

لغزش افراد نباید باعث حذف سریع آنها شود

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هیچ‌یک از ما از خطا و لغزش مصون نیست بنابراین اگر کسی از ما دچار لغزش سیاسی، مالی یا اخلاقی شد نباید به سرعت او را حذف کنیم.

ساخت تانک«کرار» با قابلیت‌های T۹۰

چاپ PDF

پیشکسوت - وزیر دفاع از ساخت جدیدترین تانک ایران با نام «کرار» خبر داد و گفت: طراحی این تانک از صفر تا ۱۰۰ در صنعت دفاعی صورت گرفته و اگر ویژگی‌های آن بهتر از تانک (T۹۰ روسیه) نباشد، کمتر هم نیست.

«سماوات» وارد پدافند هوایی شد

چاپ PDF

پیشکسوت - فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌النبیا(ص) از ورود سیستم توپخانه‌ای هوشمند کنترل دو منظوره «سماوات» به سیستم‌ها و سامانه‌های پدافند هوایی خبر داد.

موشك كروز «نصر» تحویل ارتش شد

چاپ PDF

پیشکسوت - وزارت دفاع، اولين مجموعه توليدی موشك كروز «نصر» هواپايه را به نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامي ايران تحويل داد.

نیروهای تکفیری در سوریه ارتش عربستان هستند

چاپ PDF

پیشکسوت - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: تمام نیروهای تکفیری در سوریه ارتش عربستان هستند اما شکست خورده اند؛ بنابراین حضور جدید معنا ندارد.

نمایش ماهواره‌بر «سيمرغ» و موشك بالستيك «عماد» در روز ۲۲ بهمن

چاپ PDF

پیشکسوت - وزارت دفاع اعلام کرد: متخصصان افتخارآفرين سازمان صنايع هوافضاي وزارت دفاع، ماهواره‌بر سيمرغ و موشك بالستيك عماد را در مسير راهپيمايي ۲۲ بهمن در خيابان آزادي تهران به نمايش مي‌گذارند.

صفحه 8 از 107

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir