سپاه هواپيماهاي آمريكايي را بيرون از فضاي ايران ساقط كرده است

چاپ PDF

سردار سرلشكر غلامعلي رشيد جانشين رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، با اشاره به خبر سرنگوني دو فروند هواپيماي بيگانه در خليج فارس توسط سپاه پاسداران تاكيد كرد: به طور قطع اين هواپيماها كه سردار حاجي‌زاده فرمانده نيروي هوافضاي سپاه گفته‌اند، سقوط كرده و هم اينك در اختيار ما قرار دارند.

آمادگي كامل وزارت صنايع و معادن براي خدمات‌رساني به ستاد مركزي راهيان نور

چاپ PDF

علي لقمان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: اقتدار و خودكفايي امروز كشور در تمام زمينه‌هاي اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي مرهون 8 سال دفاع مقدس است؛ لذا با اهتمام مسئولان كشور و بر اساس تأكيدات وزير صنايع و معادن، متناسب با توانمندي اين وزارتخانه، خدمات شايسته‌اي به كاروان‌هاي راهيان نور ارائه خواهد شد.

همايش ملي «ايثار و شهادت، فرصت‌ها و چالش‌ها در حوزه فرهنگ»

چاپ PDF

منوچهر بيگدلو در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: اين همايش در راستاي توسعه و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و اجراي دستورالعمل برگزاري نشست‌هاي علمي ـ پژوهشي از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران مركز، به همت اداره تحقيقات معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان با مشاركت دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان برگزار مي‌شود.

راه‌يابي دو نمايش برگزيده تئاتر ايثار به جشنواره تئاتر فجر

چاپ PDF

«محمداسماعيل رضايي» دبير سومين جشنواره تئاتر ايثار در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: سومين جشنواره تئاتر ايثار‌ با معرفي نفرات برگزيده اين جشنواره در تالار لقمان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان به كار خود پايان داد.
مديركل هنري و نمايشي بنياد شهيد و امور ايثارگران با بيان اينكه برخي آثار راه‌يافته به مرحله نهايي جشنواره تئاتر ايثار به صورت خودجوش در اين جشنواره شركت كرده بودند، عنوان كرد:

رونمایی نرم‌افزار «نبرد سوسنگرد»

چاپ PDF

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، در مراسم تجليل از رسانه‌هاي فعال در انعكاس حماسه «آزادسازي سوسنگرد» كه امروز در سازمان عقيدتي سياسي ارتش برگزار شد، از نرم‌افزار «نبرد سوسنگرد» رونمايي شد.

درباره ما

چاپ PDF

سایت پیش کشوتان بازنمایی ایثار و از خودگذشتگی و شهادت طلبی رزمندگانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس زیستن در سایه تهاجم و اشغال را به مبارزه علیه ظلم و تهاجم توسعه طلبی معامله نکردند و با مبارزه و ایثار خود راه جاودانه شدن را ترجیح دادند.

این سایت می‌کوشد تا خاطره پایا و مانای آنها را در عصر و زمانه دیگر روایت و حکایت کند. پیش‌کسوتان که از قافله شهادت و جهاد بازمانده‌اند،‌ در تمنای تحقق همان اهداف و آرمان‌ها قدم بر می‌دارد.

آدرس پست الکترونیک پیشکسوتان : این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

صفحه 107 از 107

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت پیشکسوتان جهاد و شهادت می باشد.

info@pishkesvat.ir